İlçemizde 2911 Sayılı Toplantı  ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununa göre yapılacak olan Kapalı ve Açık Yer Toplantısı Mahalleleri, Gösteri Yürüyüşü güzergahı, yürüyüşe geçmek üzere toplanılacak yerleri, afiş ve pankart asılacak yerler; 

        1-AÇIK YER TOPLANTISI YAPILACAK OLAN YERLER VE YÜRÜYÜŞ GÜZERGAHI:

GÖMEÇ İLÇESİ
Toplanma Yeri                           :
Mithatpaşa Mah.Sadettin Baycan parkı yanı, köprü civarı.
Yürüyüş Güzergahı                  :Sadettin Baycan Parkı yanı köprüden başlar.Atatürk Caddesini takiben Cumhuriyet Meydanında biter.
Toplantı Yeri                              :Cumhuriyet Meydanı
Dağılma Yerleri                        :Toplantı yeri civarında bulunan sokaklar ve caddeler dağılma yerleridir.
Alternatif Toplanma Yeri         :Yaya Mahallesinde bulunan Sabri Nizamoğlu parkıdır.
Alternatif Yürüyüş Güzergahı:Sabri Nizamoğlu Parkından başlayıp, Atatürk Caddesini takiben, Mithatpaşa Mahallesinde bulunan, Saadettin Baycan parkı yanından, Kemal Esensoy caddesinden girilerek, İsmail Özgün Kültür Merkezi önünde biter.
Toplantı Yeri                             :İsmail Özgün Kültür Merkezi 
Dağılma Yerleri                       :Toplantı yeri civarında bulunan sokaklar ve caddeler dağılma yerleridir.
Mahalleler                                  :İlçe merkezi dışında kalan mahallelerimizdeki meydanlar toplantı yerleridir.
Kapalı Yer Toplantısı             :Mithatpaşa Mahallesi Sadettin Baycan parkı içinde bulunan İsmail Özgün Kültür Merkezi Salonudur.
Afiş ve Pankart Asılacak Yerler
Gömeç İlçesi:
Atatürk Caddesi, 6 Eylül Caddesi ve Mehmet Akif Ersoy Caddesinde kamu kurum ve kuruluşlarının bulunduğu cepheler hariç olmak üzere kalan diğer yerler.
Mahalleler: İlçe merkezi dışında kalan mahallelerimizdeki meydanlar.(Resmi kurum ve kuruluşların yapılarına afiş ve pankart asılmayacak, ipleri bağlanmayacaktır.) 
 

Krokileri görmek için tıklayınız.