Gömeç İlçe Kaymakamlığı tarafından İlçemizde bulunan tüm öğrencilere yönelik başlatılan elbise yardımı projesi kapsamında öğrencilere giyim yardımında bulunuldu.
         Gömeç İlçe Kaymakamlığı ve Milli Eğitim Müdürlüğü'nün desteği ile Gömeç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın gözetiminde yapılan ayni giyim yardımını öğrencilere dağıtma programına Gömeç İlçe Kaymakamı Sayın Önder COŞĞUN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Süleyman ALBAY katıldı. 
         LC Waikiki Şirketi yardım komisyonu tarafından gönderilen yardım paketleri İlçemizdeki tüm okullarda Kaymakam Sayın Önder COŞĞUN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Süleyman ALBAY eşliğinde 1876 öğrenciye dağıtıldı. 
         Yardım Paketlerinin içerisinde mont, pantolon, kazak, tayt benzeri muhtelif ürünlerin bulunduğu belirtildi. 
         Dağıtım esnasında, öğrenciler, öğretmenler ve okul müdürleri memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiler. 
         İlçe Kaymakamı Sayın Önder COŞĞUN, LC WAIKIKI ailesinin duyarlılığının örnek bir davranış olduğunu ve eğitim-öğretime yaklaşımının alkışı hak ettiğini belirterek, "Bu tür duyarlı firmaların sayısının artmasını temenni ediyorum. Bu yardım sayesinde 1876 ihtiyaç sahibi öğrencimizin hem giyim ihtiyacına bir nebze olsun katkı sağlandı hem de öğrencilerimiz mutlu oldu" dedi.